piątek, 1 marca 2013

Bo najtrudniejszy jest pierwszy krok...


Na nowym blogu poświęconym One Direction witają Was Aga (Chaba Baba) i Klaudia (Lady Jocker). Od razu nasuwa się myśl: „Blog, jakich w sieci pełno…” Cóż, nie możemy temu zaprzeczyć, ale również potwierdzić! Mamy w sobie na tyle skromności, żeby twierdzić, że znajdziecie w naszej twórczości to „coś”... Ba! Jesteśmy wręcz przekonane! ;)

Jesteśmy przyjaciółkami i już od kilku miesięcy piszemy opowiadania. Pewnego dnia stwierdziłyśmy, że bardzo chcemy podzielić się naszą twórczością z innymi. I oto jesteśmy! Mamy nadzieję, że spodoba Wam się to, co chcemy tutaj pokazać i się sprawdzić. Liczymy na szczere komentarze, pozytywne jak i zarówno te negatywne. Jesteśmy otwarte na wszelaką krytykę, pod jednym warunkiem! Będzie ona uzasadniona!

Pierwszy Imagin pojawi się, jeśli tylko wykażecie jakieś zainteresowanie naszą twórczością. Więcej zachęt do publikowania opowiadań nam nie trzeba! Dodawanie notek będzie równoznaczne z waszą aktywnością. Im więcej komentarzy – tym kolejny Imagin pojawi się szybciej.

Mamy wielką nadzieję, że zachęciłyśmy Was do czytania i częstego zaglądania na naszego bloga!

Prosimy Was z całego serca: KOMENTUJCIE! Wam zajmie to zaledwie minutę, a uśmiech na naszych twarzach będzie gościł przez następne 2 godziny…

To jak? Jesteście gotowe? Zaczynamy! 2 komentarze:

  1. Już nie mogę się doczekać, aż przeczytam waszego pierwszego imagina! Dodawajcie jak najszybciej! c:

    OdpowiedzUsuń
  2. tak jak obiecałam wpadła :)
    i nie mogę się doczekac na pierwszego imagina // obserwuje wasz blog :)
    + mam nadzieje że będziesz wpadac także do mnie - > http://neversayneveruntilyoutry.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń