środa, 29 maja 2013

It's time to leaveMoje Drogie Directioners!

Z tej strony Lady Jocker. Pisze do was tę notkę, ponieważ mam wam coś do zakomunikowania.  Jak zapewne zauważyłyście ostatnio nie udzielałam się zbytnio na blogu. Mam teraz na prawdę dużo spraw na głowie i ciężko mi się z tym wszystkim ogarnąć. Same zapewne wiecie, jak to jest. Zamiast skupiać się na imaginach, musiałam poświęcić się pisaniu pracy rocznej z informatyki, a jej tematem, uwierzcie mi, nie było fan fiction o 1D. Po prostu potrzebuję trochę przerwy, żeby wziąć swoje życie w garść. Nie mówię, że odchodzę na stałe. Po prostu potraktujcie to jako chwilowy, hm… urlop? No a poza tym wciąż macie Chabe Babę, która działa na pełnych obrotach.

Chciałabym podziękować serdecznie wszystkim moim kochanym czytelniczkom. Jest to mój pierwszy blog i każdy komentarz, każda wasza opinia, a przede wszystkim fakt, iż nie pisałam już dla samej siebie naprawdę mnie uskrzydlił i pozwolił uwierzyć, że może jednak to, co robię nie jest nadaremne i bezsensowne.

Jak już tak weszłam na temat podziękowań, to… Chabo Babo! Tak, tak. Ty. Czuj się wyróżniona xD Wiedz, że gdybyś nie zachęciła mnie do poprowadzenia wspólnego bloga, moje prace zapewne nigdy nie ujrzałyby światła dziennego. A tak poza tym to chcę Ci podziękować, że zawsze jesteś ze mną i cierpliwie wysłuchujesz moich żali i znosisz głupawki. I pomimo tego, że jesteśmy tak różne jak ogień i woda, to jednak potrafimy znaleźć wspólny język.

Mam nadzieję, że nie macie mi za złe, że chwilowo przełączam się na „offline”. W końcu blog nadal będzie funkcjonował, a ja serdecznie was zachęcam do odwiedzania go i czytania imaginów naszej drugiej autorki.

No więc, Do zobaczenia (?)

Lady Jocker1 komentarz:

  1. Witam,
    Zapraszam do udziału w nowym konkursie na stronie stowarzyszenia www.ff-1d.blogspor.com !
    Przewidujemy niezłe nagrody :)
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń